Turnaj skupinovo vyraďovací marec 2020

Turnaj skupinovo vyraďovací marec 2020

V tomto turnaji si traja hráči zahrajú v štyroch skupinách za štyri družstvá vybrane žrebom nasledovne 
Zo skupin postupujú 4 družstvá do vyraďovacích bojov.

Družstvá
- Chelsea M + D
- Real Madrid V + M
- Manchester Unt V + D
- FC Barcelona M + V + D


Čas na hru : 10min
Úroveň hry : Sv trieda


1. Skupina 

  Družstvo Kôl Skóre Body
1 Chelsea M + D 0 0 0
2 Ireland 0 0 0
3 Ajax 0 0 0
4 Manchester City 0 0 0
5 Greece 0 0 0
6 Napoli 0 0 0
7 Brazil 0 0 0
8 Blackburn Rvrs 0 0 0
9 I. Porto Alegre 0 0 0
10 Arsenal 0 0 0
11 Olympiakos CFP 0 0 0
12 Valencia C.F. 0 0 0
13 Athletic Club 0 0 0
14 OM 0 0 0
15 Bayern Munchen 0 0 0
16 LOSC Lille 0 0 0

 

  Rozpis zápasov 1.časť      
Kolo Družstvo Výsledok Družstvo
1 LOSC Lille 0 2 Chelsea M + D
2 Chelsea M + D 4 8 OM
3 Valencia C.F. 1 6 Chelsea M + D
4 Chelsea M + D 2 1 Arsenal
5 Blackburn Rvrs 0 3 Chelsea M + D
6 Chelsea M + D 10 0 Napoli
7 Manchester City 3 1 Chelsea M + D
8 Chelsea M + D 8 1 Ireland
9 Chelsea M + D 4 5 Bayern Munchen
10 Athletic Club 0 2 Chelsea M + D
11 Chelsea M + D     Olympiakos CFP
12 I. Porto Alegre     Chelsea M + D
13 Chelsea M + D     Brazil
14 Greece     Chelsea M + D
15 Chelsea M + D     Ajax

 

  Rozpis zápasov 2.časť      
Kolo Družstvo Výsledok Družstvo
1 Chelsea M + D     LOSC Lille
2 OM     Chelsea M + D
3 Chelsea M + D     Valencia C.F.
4 Arsenal     Chelsea M + D
5 Chelsea M + D     Blackburn Rvrs
6 Napoli     Chelsea M + D
7 Chelsea M + D     Manchester City
8 Ireland     Chelsea M + D
9 Bayern Munchen     Chelsea M + D
10 Chelsea M + D     Athletic Club
11 Olympiakos CFP     Chelsea M + D
12 Chelsea M + D     I. Porto Alegre
13 Brazil     Chelsea M + D
14 Chelsea M + D     Greece
15 Ajax     Chelsea M + D


2. Skupina

  Družstvo Kôl Skóre Body
1 Real Madrid V + M 0 0 0
2 Everton 0 0 0
3 Turkey 0 0 0
4 Galatasaray SK 0 0 0
5 Juventus 0 0 0
6 Zenit 0 0 0
7 FC Porto 0 0 0
8 Sevilla F.C. 0 0 0
9 Russia 0 0 0
10 Belgium 0 0 0
11 FCGB 0 0 0
12 Cameroon 0 0 0
13 Athletico Madrid 0 0 0
14 FC Schalke 04 0 0 0
15 Scotland 0 0 0
16 Spartak Moskva 0 0 0

 

  Rozpis zápasov 1.časť      
Kolo Družstvo Výsledok Družstvo
1 Scotland 1 11 Real Madrid V + M
2 Real Madrid V + M 6 3 Athletico Madrid
3 FCGB 1 10 Real Madrid V + M
4 Real Madrid V + M 10 2 Russia
5 FC Porto 0 10 Real Madrid V + M
6 Zenit 1 10 Real Madrid V + M
7 Real Madrid V + M 9 1 Galatasaray SK
8 Everton 0 3 Real Madrid V + M
9 Spartak Moskva 1 9 Real Madrid V + M
10 Real Madrid V + M 5 0 FC Schalke 04
11 Cameroon 1 11 Real Madrid V + M
12 Real Madrid V + M     Belgium
13 Sevilla F.C.     Real Madrid V + M
14 Real Madrid V + M     Juventus
15 Turkey     Real Madrid V + M

 

  Rozpis zápasov 2.časť      
Kolo Družstvo Výsledok Družstvo
1 Real Madrid V + M     Scotland
2 Athletico Madrid     Real Madrid V + M
3 Real Madrid V + M     FCGB
4 Russia     Real Madrid V + M
5 Real Madrid V + M     FC Porto
6 Real Madrid V + M     Zenit
7 Galatasaray SK     Real Madrid V + M
8 Real Madrid V + M     Everton
9 Real Madrid V + M     Spartak Moskva
10 FC Schalke 04     Real Madrid V + M
11 Real Madrid V + M     Cameroon
12 Belgium     Real Madrid V + M
13 Real Madrid V + M     Sevilla F.C.
14 Juventus     Real Madrid V + M
15 Real Madrid V + M     Turkey


3. Skupina

  Družstvo Kôl Skóre Body
1 Manchester Unt  V + D 0 0 0
2 Sporting CP 0 0 0
3 Switzerland 0 0 0
4 England 0 0 0
5 Aston Villa 0 0 0
6 Lazio 0 0 0
7 CSKA Moskva 0 0 0
8 Werder Bremen 0 0 0
9 Birmingham City 0 0 0
10 Spain 0 0 0
11 Liverpool 0 0 0
12 Fulham 0 0 0
13 Palermo 0 0 0
14 OL 0 0 0
15 Sampdoria 0 0 0
16 Inter 0 0 0

 

  Rozpis zápasov 1.časť      
Kolo Družstvo Výsledok Družstvo
1 Manchester Unt V + D 4 3 Spain
2 Werder Bremen 1 5 Manchester Unt V + D
3 Manchester Unt V + D 13 5 Lazio
4 England     Manchester Unt V + D
5 Manchester Unt V + D     Sporting CP
6 Manchester Unt V + D     Sampdoria
7 Palermo     Manchester Unt V + D
8 Manchester Unt V + D     Liverpool
9 Birmingham City     Manchester Unt V + D
10 Manchester Unt V + D     CSKA Moskva
11 Aston Villa     Manchester Unt V + D
12 Manchester Unt V + D     Switzerland
13 Manchester Unt V + D     Inter
14 OL     Manchester Unt V + D
15 Manchester Unt V + D     Fulham

 

  Rozpis zápasov 2.časť      
Kolo Družstvo Výsledok Družstvo
1 Spain     Manchester Unt V + D
2 Manchester Unt V + D     Werder Bremen
3 Lazio     Manchester Unt V + D
4 Manchester Unt V + D     England
5 Sporting CP     Manchester Unt V + D
6 Sampdoria     Manchester Unt V + D
7 Manchester Unt V + D     Palermo
8 Liverpool     Manchester Unt V + D
9 Manchester Unt V + D     Birmingham City
10 CSKA Moskva     Manchester Unt V + D
11 Manchester Unt V + D     Aston Villa
12 Switzerland     Manchester Unt V + D
13 Inter     Manchester Unt V + D
14 Manchester Unt V + D     OL
15 Fulham     Manchester Unt V + D


4. Skupina
 

  Družstvo Kôl Skóre Body
1 Holland 15 15 30
2 PSV 15 10 28
3 Mexico 15 4 27
4 Sweden 15 5 24
5 Genoa 15 3 24
6 Sl. Benfica 15 9 23
7 Bay.Leverkusen 15 3 22
8 Portugal 15 -3 21
9 Getafe C.F. 15 -5 21
10 France 15 0 19
11 Argentina 15 -1 19
12 Rubin Kazan 14 -14 18
13 Fenerbahce SK 15 -1 17
14 F.C.Barcelona M + D + V 14 -7 16
15 Croatia 15 -15 12
16 Bor.Dortmund 15 -8 11

 

  Rozpis zápasov 1.časť      
Kolo Družstvo Výsledok Družstvo
1 F.C.Barcelona M + D + V 2 3 Portugal
2 Fenerbahce SK 2 4 F.C.Barcelona M + D + V
3 F.C.Barcelona M + D + V 1 2 Rubin Kazan
4 Holland 3 2 F.C.Barcelona M + D + V
5 Mexico 3 1 F.C.Barcelona M + D + V
6 F.C.Barcelona M + D + V 3 3 Genoa
7 Croatia 2 5 F.C.Barcelona M + D + V
8 F.C.Barcelona M + D + V 3 1 Bor.Dortmund
9 F.C.Barcelona M + D + V 1 8 Sweden
10 Argentina 4 4 F.C.Barcelona M + D + V
11 F.C.Barcelona M + D + V 9 3 Getafe C.F.
12 France 4 1 F.C.Barcelona M + D + V
13 F.C.Barcelona M + D + V 2 2 Bay.Leverkusen
14 PSV 2 2 F.C.Barcelona M + D + V
15 F.C.Barcelona M + D + V 2 5 Sl. Benfica

 

  Rozpis zápasov 2.časť      
Kolo Družstvo Výsledok Družstvo
1 Portugal 3 1 F.C.Barcelona M + D + V
2 F.C.Barcelona M + D + V 3 2 Fenerbahce SK
3 Rubin Kazan 3 5 F.C.Barcelona M + D + V
4 F.C.Barcelona M + D + V 0 2 Holland
5 F.C.Barcelona M + D + V     Mexico
6 Genoa     F.C.Barcelona M + D + V
7 F.C.Barcelona M + D + V     Croatia
8 Bor.Dortmund     F.C.Barcelona M + D + V
9 Sweden     F.C.Barcelona M + D + V
10 F.C.Barcelona M + D + V     Argentina
11 Getafe C.F.     F.C.Barcelona M + D + V
12 F.C.Barcelona M + D + V     France
13 Bay.Leverkusen     F.C.Barcelona M + D + V
14 F.C.Barcelona M + D + V     PSV
15 Sl. Benfica     F.C.Barcelona M + D + V