Na tejto stránke organizujeme turnaje , ligy pre jednotlivcov alebo teamových  hráčov.

Na ľavej strane sú odkazy na Ligy , Turnaje a tam sú všetky informácie o prebiehajúcich popr. ukončených ligách a turnajov.

Prihlášky do líg a turnajov sa posielajú na adresu neomv07@gmail.com

 

Ako sa registrovať do turnajov lig

POZOR NOVÉ REGISTRÁCIE

 

Registrovať do každého turnaj sa treba v tvare : "NÁZOV TURNARNAJA,LIGY" - "DRUŽSTVO" - "MENO"
Registrovať sa dá : 
- emailom na 
neomv07@rmail.com
- v kontaktoch
Ak sa pri registrácii stane že viacero hráčov si vyberie na vybraný turnaj rovnaký team , rozhoduje čas poslania emailu (registrácie)
Viacej organizačných informácii pošlem každému registrovanému hráčovi priamo do emailu.

Oznam :-) 
Ahojte :-) vzhľadom na to že s družstvom Chelsea už nemáme konkurenciu a vyhrávame drvivú väčšinu turnajov,líg,a ďalších zaujímavých súťaží , rozhodli sme sa trochu pritvrdiť a zahrať si všetky dostupné ligy vo Fifa 11 .
Ako to bude prebiehať ?
- zvolíme si ligu 
- rozpíšeme Teamy v danej lige
- a losom vyberieme nejaké družstvo 
- a nakoniec sa pokúsime túto ligu vyhrať
Ten kto sa chce zúčastniť samozrejme môže sa zapojiť do ligy tým že sa prihlási a pošle údaje : meno a email losom dostane družstvo a potom dostane rozpis zápasov 
Verím že sa Vám takéto oživenie hry bude páčiť :-) 

 

Váš Team Fifaonlinegame

NOVÉ - LIVE STREAM ZAPASY NA YOUTUBE
 

Ako hrať Fifu online

Návod na hranie hry FIFA cez Gameranger

 

Dôležité nastavenia FIFA 11: Vsync vypnuté a ak vám to ešte bude sekať znížiť kvalitu vykresľovania
-         Jeden z hráčov, ktorí hru vytvára dá na programe gameranger Host a druhý hráč ho v zozname nájde a dá Join. Keď sú spojení v gamerangeri hráč ktorý je host klikne na štart v gamerangeri a FIFA sa sama spustí je potrebné ísť vo FIFE do :

-         On-line režimy, Více hráču, Hra LAN, zadať nejaký nick a ten hráč ktorý hru vytváral dá Hostovaná hra a vytvoriť herní místnost a ten ktorý sa pripája dá obnoviť a klikne na hráča ktorý mu pribudne v zozname a môžeme hrať

 

Podmienky hrania:

1. Hrá sa s ľubovoľným družstvom s počtom hviezd podľa toho ,koľko hviezdičkoví turnaj sa hra a samozrejme bez uprav hráčov !!!
2.
V turnajových skupinách aj vo vyraďovacom zápase sa hrá systémom každý s každým 2 zápasy (raz doma raz vonku pričom gól vonku sa ráta za 2 body). Body V-3 , R-1 , P-0. Pri rovnosti bodov rozhoduje body/vzájomný zápas/skóre.  
3. V prípade ,že sa jeden z hráčov odpojí (z technických príčin alebo z iného dôvodu)  počas hry, dohráva sa len čas ktorý ostával do konca stretnutia. Druhy hráč zaznamená cez Print Screan údaje o zapase.
4. V prípade akýchkoľvek nedorozumení medzi hráčmi treba podať žiadosť na prešetrenie emailom na kontaktné údaje ,kde obe strany sú povinné popísať svoj názor na daný problém.
5. Hry treba odohrať v termíne aký bol zadaný, v prípade, že hráč nemôže odohrať zápas v čase, ktorý je určený musí 3 dni pred tým dať vedieť hráčovi aj organizátorovi, ak tak nespraví zápas bude kontumovaný 3 : 0.
6. Po skončení zápasu domáci hráč posiela odfotenú tabuľku (cez printscren vloženú do skicara s názvom dátum odohrania.
 

 

Návod na hranie cez Hamachi POZOR len nižšie verzie ako FIFA 11

Aby ste mohli hrať FIFU on-line, potrebujete mať rýchlosť Internetu minimálne 512/128 kbs, nainštalovanú hru FIFU a program hamachi.
V hamachi môžete byť buď vo vlastnej sieti alebo v sieti na ktorej sa hrajú Turnaje alebo liga. Zápas vždy usporadúva hráč, ktorý je zapísaný ako domáci tím. Po prihlásení do rovnakej siete v hamachi pokračujete už vo FIFE.

Vo FIFE, domáci tím, urobí:
Herní režimy (Game Modes) --- Hra pre více hráču (Multiplayer) --- Příma IP (Direct IP) --- Pořadatel (Host)

Vo FIFE, tím hostí, urobí:
Herní režimy (Game Modes) --- Hra pro více hráču (Multiplayer) --- Příma IP (Direct IP) --- Nový (New) / názov (Name): akýkoľvek, IP hráča , ktorý usporadúva zápas, teda IP pořadatela/ --- Pripojiť (Connect)

Pozor !!! –  Fifa 11 sa cez hamachi hrať nedá!!!