V tomto 2.ročníku Two England legue sa pokúsime vyhrať opäť ligu a vyhrať tento krát aj Ligu Majstrov s družstvo Crewe Alexandra V + M
Ako sme hrali v prvom ročníku ?
LIGA | Rok | Ročník | Team | LIGA UMIESTNENIE | LIGA MAJSTROV UMIESTNENIE |
Football League Two | 2019 | 1 | Crewe Alexandra V + M | 1.miesto | Finále ligy majstrov |
Čas na hru : 10min
Úroveň hry : Sv. trieda
Rýchlosť hry : Normal
Po výhre v lige sme sa dostali opäť do ligy Majstrov tentokrát ale ešte potrebujeme vyhrať ešte tri kvalifikačné tdvojzápasy ako sa nám bude dariť si môžete pozreť aj na YOUTUBE alebo TWITCH kanáli na živo .
Družstvo | Kôl | Skóre | Body | |
1 | Crewe Alexandra V + M | 46 | 160 | 123 |
2 | Morecambe | 46 | 3 | 75 |
3 | Barnet | 46 | 6 | 70 |
4 | Northampton Town | 46 | 8 | 69 |
5 | Wycombe Wanderers | 46 | -3 | 69 |
6 | Stevenage FC | 46 | 9 | 68 |
7 | Oxford United | 46 | 7 | 67 |
8 | Southend United | 46 | -1 | 67 |
9 | Bradford City | 46 | 7 | 66 |
10 | Aldershot Town | 46 | 2 | 66 |
11 | Burton Albion | 46 | 1 | 66 |
12 | Port Vale | 46 | -5 | 61 |
13 | Hereford United | 46 | -5 | 60 |
14 | Gillingham | 46 | -11 | 58 |
15 | Cheltenham Town | 46 | -3 | 57 |
16 | Stockport County | 46 | -15 | 57 |
17 | Accrington Stanley | 46 | -8 | 56 |
18 | Rotherham United | 46 | -12 | 54 |
19 | Lincoln City | 46 | -1 | 53 |
20 | Bury | 46 | -24 | 53 |
21 | Torquay United | 46 | -27 | 51 |
22 | Shrewsbury Town | 46 | -8 | 50 |
23 | Chesterfield | 46 | -22 | 44 |
24 | Macclesfield Town | 46 | -50 | 29 |
Rozpis zápasov 1.časť | ||||
Kolo | Družstvo | Výsledok | Družstvo | |
1 | Rotherham United | 0 | 4 | Crewe Alexandra V + M |
2 | Crewe Alexandra V + M | 3 | 1 | Oxford United |
3 | Morecambe | 1 | 8 | Crewe Alexandra V + M |
4 | Crewe Alexandra V + M | 3 | 1 | Lincoln City |
5 | Cheltenham Town | 1 | 3 | Crewe Alexandra V + M |
6 | Crewe Alexandra V + M | 3 | 2 | Gillingham |
7 | Crewe Alexandra V + M | 8 | 1 | Bury |
8 | Bradford City | 1 | 2 | Crewe Alexandra V + M |
9 | Crewe Alexandra V + M | 4 | 0 | Aldershot Town |
10 | Torquay United | 0 | 5 | Crewe Alexandra V + M |
11 | Crewe Alexandra V + M | 2 | 2 | Stevenage FC |
12 | Shrewsbury Town | 2 | 2 | Crewe Alexandra V + M |
13 | Crewe Alexandra V + M | 7 | 1 | Port Vale |
14 | Northampton Town | 0 | 4 | Crewe Alexandra V + M |
15 | Crewe Alexandra V + M | 7 | 0 | Macclesfield Town |
16 | Chesterfield | 3 | 3 | Crewe Alexandra V + M |
17 | Crewe Alexandra V + M | 3 | 2 | Hereford United |
18 | Crewe Alexandra V + M | 7 | 0 | Wycombe Wanderers |
19 | Burton Albion | 1 | 4 | Crewe Alexandra V + M |
20 | Crewe Alexandra V + M | 5 | 4 | Barnet |
21 | Accrington Stanley | 4 | 4 | Crewe Alexandra V + M |
22 | Crewe Alexandra V + M | 9 | 1 | Stockport County |
23 | Southend United | 1 | 5 | Crewe Alexandra V + M |
Rozpis zápasov 2.časť | ||||
Kolo | Družstvo | Výsledok | Družstvo | |
1 | Crewe Alexandra V + M | 4 | 2 | Rotherham United |
2 | Oxford United | 2 | 4 | Crewe Alexandra V + M |
3 | Crewe Alexandra V + M | 6 | 0 | Morecambe |
4 | Lincoln City | 4 | 5 | Crewe Alexandra V + M |
5 | Crewe Alexandra V + M | 1 | 1 | Cheltenham Town |
6 | Gillingham | 1 | 6 | Crewe Alexandra V + M |
7 | Bury | 1 | 6 | Crewe Alexandra V + M |
8 | Crewe Alexandra V + M | 5 | 2 | Bradford City |
9 | Aldershot Town | 2 | 1 | Crewe Alexandra V + M |
10 | Crewe Alexandra V + M | 8 | 1 | Torquay United |
11 | Stevenage FC | 1 | 2 | Crewe Alexandra V + M |
12 | Crewe Alexandra V + M | 3 | 1 | Shrewsbury Town |
13 | Port Vale | 2 | 4 | Crewe Alexandra V + M |
14 | Crewe Alexandra V + M | 1 | 0 | Northampton Town |
15 | Macclesfield Town | 3 | 9 | Crewe Alexandra V + M |
16 | Crewe Alexandra V + M | 10 | 0 | Chesterfield |
17 | Hereford United | 1 | 9 | Crewe Alexandra V + M |
18 | Wycombe Wanderers | 0 | 8 | Crewe Alexandra V + M |
19 | Crewe Alexandra V + M | 2 | 1 | Burton Albion |
20 | Barnet | 2 | 6 | Crewe Alexandra V + M |
21 | Crewe Alexandra V + M | 3 | 2 | Accrington Stanley |
22 | Stockport County | 1 | 11 | Crewe Alexandra V + M |
23 | Crewe Alexandra V + M | 1 | 1 | Southend United |